[email protected] +371 68 30 20 10
parakstīties uz jaunumiem
Kā zināms, lai nodarbotos ar PARKOUR, nav nepieciešams īpašs aprīkojums. Tomēr labāk, lai jaunieši to dara drošā, speciāli tam paredzētā vietā! Tāpēc, MK Dizains ir izstrādājis, saražojis un uzstādījis PARKOUR parku. Tas notika šī gada vasarā, un parks atrodas Lietuvā, Druskininkai pilsētā.  Parks sastāv no vairākām, dažādām konstrukcijām, kas veidota no koka un saplākšņa, un metāla statņu sistēmas. Šis parks ir ideāli piemērots visiem jauniešiem, kas vēlas sākt vai jau nodarbojas ar tādu ...
Augusta vidū tika pabeigti darbi pie PII "Jāņtārpiņš" labiekārtošanas, kuras laikā tika uzstādīti jauni koka žogi, sēta un pergolas. MK Dizains izgatavotie žogi pilda aizsargfunkciju, jo norobežo karusela, šūpoļu vietu un bērnudārza pagalma teritoriju. Tā pat arī tika izveidota koka dēļu sēta, kura izrotāta ar tradicionālajām latviešu tautas zīmēm. Vairāk bildes no šī objekta ar MK Dizains izgatavotajiem koka izstrādajumiem, skatīt šeit!
Realizējot labiekārtošanas projektus vairākos Rīgas dārzos, tajā piedalījās arī MK Dizains, izgatavojot un uzstādot Ziedoņdārzā pergolu, vīteņaugu režģus, divpusējus info stendus un ielu vingrošanas kompleksu. Savukārt, Grīziņkalna labiekārtošanas laikā tika uzstādīti mūsu ražotie vienvietīgie un divvietīgie informācijas stendi. Vairāk bildes skatīt sadaļā "Īstenoto projektu galerija" vai spiežot šeit. 
Jūnija sākumā mazie Jēkabpils Krasta un Ķieģeļu ielas iemītnieki tika iepriecināti ar diviem jauniem bērnu rotaļu laukumiem.  Ķieģeļu ielas jaunajā bērnu laukumiņā tika uzstādīts: vienvietīgās šūpoles, smilšukaste, šūpoles balansieris un koka-saplākšņa bērnu rotaļu pilsētiņa. Krasta ielā uzstādījām: divvietīgas šūpoles, šūpoles balansieri un metāla-plastikāta bērnu rotaļu pilsētiņu. Vairāk bildes spiežot šeit! 
Lai Krustpils pamatskolas skolēniem jaunais mācību gads iesāktos aktīvi, MK Dizains izgatavoja un uzstādīja dažādas ielu vingrošanas iekārtas. Brīvo laiku, un sporta stundas, jaunieši varēs aktīvi pavadīt uz līdztekām, rokgājēja, pievilkšanās stieņa un līdzsvara baļķa.  Tāpat arī, lai bērniem būtu kur atvilkt elpu, tika uzstādīti divi soli un atkritumu urna. Vairāk bildes ŠEIT.
Šī gada maijā MK Dizains izgatavoja un uzstādīja jaunas bērnu rotaļu laukuma iekārtas Alūksnes PII "Cālis", kas atrodas Lielā ezera ielā 7. Mazie alūksnieši tagad varēs rotaļāties jaunā bērnu rotaļu pilsētiņā, šūpoties jaunās koka-metāla šūpoles, kā arī atsperšūpolēs, kas veidotas puķītes formā, griezties jaunā karuselī, rotaļāties jaunā rotaļu namiņā un trenēt līdzsvaru uz zig zag veida līdzsvara baļķa. Vairāk bildes skatieties ŠEIT
Maija beigās "MK Dizains" nodeva bērnu un pieaugušo rīcībā divus jaunus bērnu rotaļu un sporta laukumus. Čiekuru un Aptiekas ielas iedzīvotāju priekam tika uzstādīts-karuselis, smilšukaste, divvietīgas šūpoles, balansieris, rotaļu vilcieniņš ar slidkalniņu un bērnu rotaļu pilsētiņa.  Katrs laukums tika aprīkots ar labiekārtošanas elementiem - koka-metāla soliem un urnām. Jaunajos sporta laukumos ir - līdztekas, pievilkšanās stieņi, horizontālas trepes, rokgājējs, zviedru siena, ...
No 22. līdz 25. aprīlim piedalījāmies 22. Starptautiskajā Būvniecības un renovācijas izstādē RESTA 2015, kas ir galvenais ikgadejais notikums būvniecības un ražošanas jomā Baltijas valstīs.  Izstāde norisinājās Lietuvas izstāžu un kongresu centrā LITEXPO (www.litexpo.lt). Paldies visiem, kas pienāca pie mūsu stenda, izrādīja interesi par uzņēmumu un aprunājās ar mums. Ceram uz veiksmīgu sadarbību ar saviem tuvākajiem kaimiņiem.  
Arī šogad veiksmīgi piedalījāmies Baltijas būvniecības izstādē "Māja I 2015"