[email protected] +371 68 302 010
subscribe to the newsletter
Lai Krustpils pamatskolas skolēniem jaunais mācību gads iesāktos aktīvi, MK Dizains izgatavoja un uzstādīja dažādas ielu vingrošanas iekārtas. Brīvo laiku, un sporta stundas, jaunieši varēs aktīvi pavadīt uz līdztekām, rokgājēja, pievilkšanās stieņa un līdzsvara baļķa.  Tāpat arī, lai bērniem būtu kur atvilkt elpu, tika uzstādīti divi soli un atkritumu urna. Vairāk bildes ŠEIT.
Šī gada maijā MK Dizains izgatavoja un uzstādīja jaunas bērnu rotaļu laukuma iekārtas Alūksnes PII "Cālis", kas atrodas Lielā ezera ielā 7. Mazie alūksnieši tagad varēs rotaļāties jaunā bērnu rotaļu pilsētiņā, šūpoties jaunās koka-metāla šūpoles, kā arī atsperšūpolēs, kas veidotas puķītes formā, griezties jaunā karuselī, rotaļāties jaunā rotaļu namiņā un trenēt līdzsvaru uz zig zag veida līdzsvara baļķa. Vairāk bildes skatieties ŠEIT
Nuo 22 iki 25 Bal dalyvavo 22. tarptautinėje statybos ir remonto parodoje RESTA 2015, kuri yra pagrindinis kasmetinis renginys statybos ir gamybos Baltijos šalyse.Paroda vyko Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (www.litexpo.lt). Ačiū visiems, kurie atėjo į mūsų stendą, domėjosi bendrovės ir kalbėjo su mumis. Laukiame sėkmingo bendradarbiavimo su savo artimiausiais kaimynais.
Taip pat šiais metais mes sėkmingai dalyvavo Baltijos statybos mugėje "House I 2015"