[email protected] +371 68 302 010
subscribe to the newsletter
Lai Krustpils pamatskolas skolēniem jaunais mācību gads iesāktos aktīvi, MK Dizains izgatavoja un uzstādīja dažādas ielu vingrošanas iekārtas. Brīvo laiku, un sporta stundas, jaunieši varēs aktīvi pavadīt uz līdztekām, rokgājēja, pievilkšanās stieņa un līdzsvara baļķa.  Tāpat arī, lai bērniem būtu kur atvilkt elpu, tika uzstādīti divi soli un atkritumu urna. Vairāk bildes ŠEIT.
Šī gada maijā MK Dizains izgatavoja un uzstādīja jaunas bērnu rotaļu laukuma iekārtas Alūksnes PII "Cālis", kas atrodas Lielā ezera ielā 7. Mazie alūksnieši tagad varēs rotaļāties jaunā bērnu rotaļu pilsētiņā, šūpoties jaunās koka-metāla šūpoles, kā arī atsperšūpolēs, kas veidotas puķītes formā, griezties jaunā karuselī, rotaļāties jaunā rotaļu namiņā un trenēt līdzsvaru uz zig zag veida līdzsvara baļķa. Vairāk bildes skatieties ŠEIT
From 22 to 25 april we participated in 22nd International Exhibition of Construction and Renovation RESTA 2015. Тhe main annual event of construction business in the Baltic countries. The exhibition was held in Lithuanian Exhibition and Congress Centre LITEXPO (www.litexpo.lt). Thanks to everyone who came to our stand, showed interest in the company and talked with us. Look forward to a successful cooperation with our closest neighbors.
Also this year we participated successfully in the Baltic construction fair "House I 2015"